ASIL - Asociácia ilustrátorov, o.z. en

Národná cena za dizajn 2018
16. 3. 2018

Národná cena za komunikačný dizajn opäť aj tento rok ponúka priestor na prihlásenie ilustrácií. Počas uplynulých dvoch rokov vzniklo viacero vynikajúcich prác. Dajte o sebe vedieť!

Ilustrátori, prihláste to najlepšie, čo vám vzišlo spod rúk za posledné dva roky! V roku 2018 je súťaž opäť venovaná komunikačnému dizajnu. Určená je preto pre profesionálnov pôsobiacich v oblasti komunikačného dizajnu a ilustrácie. Prihlásiť môžete práce, ktoré vznikli medzi 1. januárom 2016 a 31. decembrom 2017 v rámci troch súťažných kategórií:

Záujemcovia o účasť v súťaži sa môžu prihlásiť prostredníctvom online formulára do 18. apríla 2018. Prihlásené diela budú hodnotené odbornou porotou v mesiaci jún 2018. Vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 12. októbra 2018 v Novej Cvernovke, výstava finalistov bude prístupná verejnosti v mesiacoch október – november 2018. Štatút súťaže a všetky ďalšie informácie nájdete na www.scd.sk/ncd.

Pre lepšie zorientovanie sa, aké rôzne ilustrácie môžete do súťaže prihlásiť, dávame do pozornosti náš príspevok Národná cena za komunikačný dizajn spred dvoch rokov. Princíp ostáva rovnaký. Ak dávate prednosť obrázkom namiesto poučiek, v našom staršom článku NCD 2016 – výstava finalistov nájdete pre inšpiráciu zoznam všetkých nominovaných prác z oblasti ilustrácie.